دانلود اهنگ

نون از نوید

دانلود اهنگ جدید نوید بنام نون (noon)

download new music navid (noon)

لینک دانلود مستقیم + متن آهنگ اضافه شد.

نون

منتشر کننده فایل :

روبیکسفا

نام خواننده : نوید

کیفیت : 320 / 128

نام آهنگ : نون (noon)

دانلود اهنگ جدید نوید بنام نون (noon)

(

متن اهنگ نوید نون)

این ها… متفکرهای بی تحلیلن، همشون بزنی که حل میشن، قندن همه با واحد حبّه، ولی من که رنگ پیرهنم زردِ

صنعت نفتِ، خونم از پمپ شهرم گرم، میخونم بدونن تو تحریم، شعر ما نداره قطعی

نونی که تو میخوای شعار، بسته به قیمت دلار، هیبت تو که روی هالتر خوشگل! نور روزتم سولارِ

نون شبت، گندِ لجن، معلومه نمیخوای سر به تنم، نون تو خونم رو میسوزونه، تو این خونه که سازه ی بی ستونه

هنوز زیرزمینی ام تو قلب تهرون و از پشت بستم دست شیطتون و اخراجیِ کلاس درس ام، ازم تقدیر میشه به پاس حرفم

شما همه رو ضرب، ما تقسیم، شما پورتراب، ما سندی، ولی دفعه بعد ببینمت فک بزنی، میدم به ریتم فارسی مون دست بزنی

جوونه با حرفای گل درشت، اُمُلِ، واسه ما پرفسور، هرزه پناهنده ی کارکشته، الان قافیه چی داری تو؟

مفتبرهای توی اینترنت، همه گمنام، همه بی چهره، ریشتون کجاست که ساقه اینه، نون تو آخور خائنینه

نون من، نویدِ محمود، از حقوق اولیه محروم، وقتی معلمم پاش رو کرد تو حلقم، متولّد شدم از تو دفتر

هنوز زیرزمینی ام تو قلب تهرون و از پشت بستم دست شیطتون و اخراجیِ کلاس درس ام، ازم تقدیر میشه به پاس حرفم

خوندم وقتی که هیشکی نبود، میخونم تا وقتی همه برن، گوش کن تا وقتی پاره بشی، میخونم تا وقتی خالی بشم

دیوار هم پشتم، حق رو گردن، تو خواب ببینی که از رو رفتم، رفیقام موشای زیرزمینن، شیرای پرچم ها ارزونیتون

خدای من تو قل هو الله، خدای سنگیتون ارزونیتون، جریان زندگیم برق چشم هام، برق شهریتون ارزونیتون

من سرخم به خالِ استقلال، جنگ بی رنگتون ارزونیتون، فقط خونوادم رو گُم کردم، خوشحالم کنید با همخونیتون

ما همدیگه رو نمیبینیم اینیم، همدیگه رو ببینیم چی میشه! فارسی، آتور، مضراب، رض، نون.واو.ی.دال… این صدای دیواره…

دانلود با کیفیت 320 : download

دانلود با کیفیت 128 : download

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها